Shrnutí týdne (1)

14. října 2015 v 13:15 |  Zdravý životní styl
Holky moje, já jsem tak vděčná za to, že vás mám!
Tím, že jsem se vypsala z toho, co mě trápí a vy reagovaly svými úžasnými komentáři, se mi ulevilo. Strašně moc.
Ten pocit, že už to nedusím v sobě... a hlavně pochopení z vaší strany... a podpora... jste skvělé. Já vám moc děkuju!
Každý z vašich komentářů mě neuvěřitelně potěšil. Hned se cítím o něco líp... i když pochopitelně to nejhorší mám stále před sebou.

Pocity se stále stupňují a já jsem si stále víc jistá tím, co udělat musím. Otázkou je, KDY se k tomu skutečně odhodlám. No, držte mi palce.
Vždycky se totiž najde výmluva, proč se to zrovna nehodí. Jako např. teď - že má dva týdny novou práci a je to pro něj už tak dost náročný...

Nicméně jdeme se kouknout na to, jak proběhl minulý týden (dřív jsem bohužel na zveřejnění neměla čas).

pondělí: alpinning, bodystyling.. úterý: alpinning.. středa: alpinning
čtvrtek: alpinning.. pátek: aerobic
sobota: nic.. neděle: nic


Pondělí mi časově vůbec nevychází podle plánu.
Škola od 7:40 do 14:30 jde... i když jsem odtud odcházela úplně vyřízená.

Alpinning.
Se Z. je jen v pondělí.
Tentokrát mě hodina nebavila, možná proto, že jsem věděla, že budu odcházet dřív... a netušila jsem, jak to všechno budu stíhat.
Při klikách jsem se za sebe vážně styděla. Udělala jsem jich 13 pánských, víc to nešlo. Ženský kolem padesáti let (!!!) jich udělaly 45... fakt mě to se*e, že nemám sílu a že se spíš zhoršuju, než zlepšuju.
Odcházela jsem asi o 10 minut dřív, rychle se převlékla a před fitkem na mě už čekala spolužačka Nikola - a šlo se na tělák (bodystyling).

Hodina byla skvělá! Moc se ještě necvičilo, protože nás instruktor musel seznámit s takovými těmi organizačními věcmi... ale on je fajn, takže to byla sranda od samého začátku.

Končilo se v osm večer. Naštěstí Nikola bydlí vedle ve vchodě a na tělocvik s námi chodí i má spolubydlící, takže jsme šly domů společně.
Po dlouhé době jsem se smála tak, že mě bolelo břicho. Uvědomila jsem si, jak jsou kamarádky důležitý a hlavně, jak je potřebný mít kolem sebe lidi, se kterými si opravdu rozumíte!
(Ne, že bych to dřív nevěděla, ale chybělo mi to :D)
__________________

V úterý jsem měla nervy už od rána.
Čekal mě první den na nové praxi... a mě praxe fakt nebaví, vždycky je to pro mě neuvěřitelný stres.

Co se dalo dělat.
Klasicky škola.. sraz se spolužačkou Gabčou, která si zvolila stejné zařízení a šlo se.
Mám z toho hrozný pocity! Ani nevím, co bych k tomu napsala... ale PŘÍŠERNÝ! Hlavně co se týče vedení. Psychicky je to tam pro mě náročný.
Děti jsou skvělý, malý špunti ve věku 4-5let. My si s nima ale hrát nesmíme, musíme sedět 3hodiny na zemi a pozorovat. Nejsme ještě oprávněný k jakékoliv činnosti...
Už tam nikdy nechci... ale do ledna to tam budu muset vydržet.
Stejně negativní pocity z toho má i Gabča... i spolužačky, které touto praxí prošly minulý rok. Škoda, že jsem si to nezjistila dřív.

Po praxi do fitka, zlepšit si náladu.
Tam to bylo super.

Při posilování břicha: "Tady neodpočívej... jen tam tak jako štrejchni... každý chlap i ženská si občas rádi štrejchnou... :D :D"

U posilování nohou: "Běhat ti nejde, ale v tomhle jedeš jak bejk."
__________________


Ve čtvrtek zase na alpinning, venku pršelo, já bez deštníku s nažehlenými vlasy = naštvaná ... už jsem byla skoro u fitka, stála jsem na takové velké křižovatce, najednou někdo troubí (nesnáším to, vždycky se šíleně leknu).
Přijdu do fitka... u recepce i R. v kroužku s dalšími lidmi/trenéry, jdu do šatny a on na mě volá: "To jsem na tebe troubil já, víš?" "Slyšela jsi ne? (a ukazoval jako na sluchátka, která jsem měla v uších)"... Já musela vypadat... :D Lepší nevědět.
Cvičení už bylo lepší než předchozí dny.

"Víte proč nikoho nemám? Protože já čekám na tu pravou... princeznu."

Při loučení: "Jdeš zase domů pěšky, co? Zmokneš." "Noo, jdu" "Příště si vem alespoň deštník, ty kozo!" :D
__________________

O víkendu jsem viděla téměř po roce kamarádku Anetu.
U nás na vesnici bylo posvícení, tak jsem tam jela.
Šly jsme společně na procházku s kočárkem, abychom probraly, co je nového. Nejen, že jsem ji neviděla ani jako těhotnou, ale ještě jsem ji neviděla ani s malou, tak už bylo na čase.
Po cestě, za tak krátkou dobu, jsem potkala tři kluky, ke kterým jsem v minulosti neměla daleko (jak se to snažím podávat jemně :D). Jeden s kočárem a přítelkyní... naštěstí jsem ho viděla jen v dálce... s tím jsem "byla" celkem dlouho - rok - a nevím, jak by to setkání proběhlo ("děláme, že nikdy nic nebylo"... pak jsem potkala i jeho bývalou manželku, nevídám jí ráda, je to strašný pocit)... s dalšíma jsem se jen pozdravila. Bylo to zvláštní vylézt tam po těch letech ven a potkávat staré známé.
Uvědomuju si, jak mi ty časy tam chybí! To, jak jsem se chovala, i když mě za to hodně lidí nesnášelo. Byla jsem jiná než teď. Bezstarostná, bavila jsem se, užívala si.

A abych se nezapomněla pochlubit - poprvé v životě jsem řídila auto. Sice asi jen 5km, ale na to, že jsem nikdy předtím za volantem neseděla...
Pěkně jsem se učila zastavovat, rozjíždět, řadit... bez řidičáku odvaha. Ale jela jsem nějakých 40km/h... a přítel mě jistil. ("Děláš si prdel? Jedeš 60 a jsi ve vesnici, zpomal... vždyť v tom neumíš! A hlavně na to nedupni, joo... pěkně pomalu... nechci si rozbít hlavu... :D :D")

Příště to snad bude víc o sportu, než o tom ostatním.
Zatím se mějte krásně a užívejte podzimu!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Rose Tascher Rose Tascher | Web | 14. října 2015 v 15:34 | Reagovat

Ten R. - tobě se hooodně líbí,že ? :)

2 Rose Tascher Rose Tascher | Web | 14. října 2015 v 17:02 | Reagovat

Už jsem si toho všimla v jiných článcích, ale když jsi v tom posledním psala, že myslíš "na někoho jiného", tak jsem se na to v tomhle článku hodně soustředila a bylo to jasné, jako facka :P

3 Michaela Michaela | Web | 14. října 2015 v 19:35 | Reagovat

Tyjo, to já pánských udělám ještě míň, možná tak dva. :( :D A to jsem s tím dřív (tak ve 13ti) neměla vůbec žádný problém..
Přesně tak, mít kolem sebe ty správný lidi, to je to nejdůležitější. :))
Pěkné hlášky. :D R. je ten ON? Kdyby tě ale aspoň místo tý kozy svezl. :D
Noo, se spoustou mužů taky děláme že nikdy nic nebylo. :D Hlavně když mají děti a ženy. :D
Jsi dobrá! :D Úplně si taky pamatuju svou první jízdu za volantem, dost podobný. :D Sice já to zkoušela jen na jednom letišti, ale i tak. :D
A náhodou, mně to 'ostatní' baví víc než podrobné popisování toho, cos cvičila. :D Jako baví mě vše, to je jasné, ale tyhle věci z tvého života jsou prostě zajímavé a záživné. :))
Tak se měj krásně, hlavně přeji hodně síly a odvahy. ♥

4 Michaela Michaela | Web | 15. října 2015 v 11:46 | Reagovat

Jupííí, už mi to jde. :D Musela jsem přijít na to, kde přesně na obrázku zmáčknout to pravé tlačítko a otevřít jako nový list. :D
Tyjo, ale co na těch starších chlapech je, že nás to k nim tak táhne?! :D A policajta ti závidím. Jsem zvědavá, jestli já se ho taky někdy dočkám. :D A přítele máš vlastně mladýho, co? Já taky vždycky měla přítele mladýho a milence staršího. :D Jako asi je pravda, že starší se mi děsně líbí a sex je super, ale chodit bych s nima na vážno asi nemohla. Asi je vážně 20letý rozdíl moc velký. :D
Tyjo, upřímně jsem vážně zvědavá, jak se to s R. bude vyvíjet dál ! Už abys zase měla nějaké zprávy. :D

5 Lany Lany | Web | 15. října 2015 v 11:57 | Reagovat

Váu, tak to ťa obdivujem, ja ledva spravím 10 klikov a potom sa už nepostavím. :D Ale tak ja som skôr tanečný a nie športový typ. :D
Ak si takto budeš stáť za svojím, určite to zvládneš! Veľmi ti držím palce. :)

6 stihlejsi stihlejsi | Web | 15. října 2015 v 14:54 | Reagovat

Je hodnej, že Tě nechal řídit, to je super, že Tě hlídal :)

To množství sportu je fakt skvělý! Taky bych se měla dokopat k nějaký aktivitě ;)

7 J. J. | Web | 15. října 2015 v 17:09 | Reagovat

aj ja som musela zmeniť blog, tak si ma prepíš  ♥

8 Betty Betty | E-mail | Web | 15. října 2015 v 19:10 | Reagovat

Kliky mi taky nejdou, zato sedů lehů jsem zvládla za minutu víc než většina kluků :3 :D
Ty jsi poprvé řídila auto a jela jsi 60kou?! Já ani nevytočila zatáčku!!! :D

9 Casey Casey | Web | 16. října 2015 v 20:35 | Reagovat

To se mi právě na "blogových kamarádech" líbí, vždycky jsou tu pro mě, neotočí se zády jako někteří v reálu.Jsem ráda, že jsi se změnou blogu spokojená. Navíc každý má právo na soukromí...kdyby někdo známý četl můj blog, bylo by to jako by se mi hrabal v deníčku a já to přitom věděla..prostě bych už nemohla napsat všechno a musela si dávat pozor.
Přesně tak, lidé tuhle naši minulost, a bohužel něčí přítomnost, nechápu. Když jsme na střední při hodině probírali PPP, tak se tam objevovaly názory jako "nechápu to, jsou to krávy, proč se prostě nenají"..atd. Já právě přestala pít kafe kvůli žlutým zubům, ale změnilo se to jen trochu. A proto tu teď sedím s nalepeným prvním bělícím páskem :D Člověk vždycky čeká, že se ten vtah bude vyvíjet k lepšímu a nebo že ta zamilovanost prostě přijde. Nemá cenu si to vyčítat, byla to zkušenost a určitě jste prožili i krásné chvíle, ale teď už jsi trochu jinde a je asi na čase jít dál. Tak to bohužel chodí :) Já právě po chvíli taky viděla spíš jeho kamarády než ty mé, ale vůbec jsem si s nima nerozuměla. Popravdě mi přišli jako jeden ochlasta vedle druhýho, kteří akorát řešili příšerný kraviny :') Ona je i další věc, že by bylo asi dost nepříjemný s ním dál bydlet po rozchodu. Navíc by to asi bylo pro vás oba dost těžký. Zkus se tak zběžně mrknout, jestli v okolí něco není, abys byla na jeho reakci kdyžtak připravená :)
Tak to je tím, jak si o tom trenérovi psala a rozplývala se nad tím, co ti řekl a tak :D Určitě je fešák a sympaťák. Nevím, čím to je, ale většinou totiž trenéři takový jsou :D Bohužel jsou málokdy svobodní :D
Přesně :D :D Mně přijde celkově smutný že vlastně čím jsem starší, tím míň piju. Prostě v 16 má člověk výdrž a chodí pořád někam pít...i když by neměl...a teď? Jsem ráda, když si můžu dát nohy nahoru a mám svůj klid. Přesně tak, školu zvládneme :3 coo jako fakt? Pff, Já padouch je úplně nejlepší, jak se jim může nelíbit? :D Mám mimoně i na přívěšku na klíčích. Jaj, jen to slovo bakalářka mě dost děsí. Už máš vymyšlené téma? :D
Chutnal? Tak to jsem ráda :D Já jídám opravdu podivný věci, ale jen proto, že jsou tak skvělé :3
Knackebroty vyzkoušej. Jsou to od Racia žitný a s tím arašídovým máslem♥

Vždycky se najde důvod, proč to nedělat a možná to bude jen a jen těžší. Člověk pak najednou začne vidět jenom samý pozitiva na tom druhým. Držím palečky, ať to zvládneš :/
Cože 45? Jak? :D Za těch 13 buď ráda. My jsme je na těláku na střední dělali a byla jsem z holek jediná, co dal 10 pánských, ostatní dělaly jen dámské...ale teď už to bohužel nedávám no :D Vůbec nevím, co si pod bodystylingem představit...taky nějaký kruháč nebo tak? Jinak jak se říká, jediný špatný trénink je ten, který neproběhl, takže hlavu vzhůru. Já si vždycky říkám, že úspěch je jen to, že jsem tam vůbec došla :D I když většinou se tam dost těším...hlavně poslední dobou. Jak já bych chtěla mít kamarádku, která by se mnou chodila cvičit :(
Moment, co to je za praxi? Jen sedět a pozorovat, to bych nevydržela :O To studuješ nějakou psychologii? (Omlouvám se, jestlis to sem už psala, ale já jsem hroznej sklerotik :/)
Tvůj bývalý má už svou exmanželku? Ty jo :O Jinak já mám deprese jen z toho, že se moje kamarádka, která je jen o rok starší, vdala. Kdyby teď ještě nějaká porodila, tak nevím :D Jé, jsi šikula. 5km je náhodou dost! Já bych ho ani nenastartovala :D
Takovej pirát silnic koukám :D

10 saorisse saorisse | Web | 17. října 2015 v 18:51 | Reagovat

Je dobře, že sis založila nový blog, kam budeš moct psát všechno a vypíšeš to ze sebe. :)
Ach..to je napínavý román...:D Jsem hrozně zvědaváá, jak to bude s R. pokračovat! Kolik mu je? Nebo na kolik vypadá?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama