Srpen 2016

Týden 3 + 4

31. srpna 2016 v 11:59 Zdravý životní styl
Uplynulé dva týdny shrnu bez jídelníčků.
Bylo toho tolik, že jsem na nějaké zapisování neměla náladu ani čas.

Týden 2

14. srpna 2016 v 23:26 Zdravý životní styl
Vážně bych chtěla zase zhubnout. Shodit těch přebytečných 15 kg. Jenže... jakmile jsem jednou ze svého režimu vypadla, je těžké se vrátit zpět.
Věřím, že to brzy zase dokážu. Nicméně uplynulý týden je opět odstrašující a myslím, že jsem díky němu opět tak akorát přibrala... :(

Nový začátek aneb Týden 1

8. srpna 2016 v 18:11 Zdravý životní styl
Poslední víkend v červenci jsem strávila s přítelem a jeho kamarády v pronajaté chatě.
Krásná příroda, zrekonstruovaná chata rozdělená na dva pokoje po čtyřech lidech, před chatou velká terasa s posezením a grilem.
První večer se trochu popíjelo, poslouchaly se písničky, hrály se hry. Druhý den se jelo do kavárny, do restaurace na oběd, na výlet k vodě, chodili jsme na procházky, přítel mě vzal na ryby. Večer se zase pilo a grilovalo, ale nic velkého. Poslední den se už uklízelo a jelo domů. Přítel mě vzal ještě na oběd a jel ke mně na film. :))
Nechci to zakřiknout, ale jsem zamilovaná a šťastná, s ním je všechno tak krásný... neuvěřitelně mi na něm záleží a i po tak krátké době vím, že chci, aby to vydrželo... navždycky.
Jsem možná naivní, ale u něj vím, že je to Ten kluk, pro kterého bych udělala cokoliv a se kterým si už teď představuji svoji budoucnost.
Mám toho za sebou dost, takže vím, že mi ty "růžové brýle" ještě může sundat časem... ale nevěřím tomu.

Během dvou měsíců (!!!) jsem nabrala přes prdel 6 cm a přes břicho 5 cm... :(((
Necítím se ani trochu dobře. Stydím se za sebe. Nechci to Itálie. Nejradši bych někam zalezla a ukázala se zase až budu hubenější...

Od pondělí 1. srpna si zase všechno zapisuji.
(A vidím, jak je to na hovno. :D)

U každého dne píšu jídelníček, pohyb a také pozitivní věci, které se mi ten den staly. Abych si těch dobrých věcí více vážila a uvědomovala si je. Nezdá se to, ale občas je těžké něco najít.