3. + 4. týden/ 2017

31. ledna 2017 v 14:19 |  Ze života
Zdá se mi, že ten čas utíká stále rychleji.
Ve shrnutí jsem s uplynulými dvěma týdny spokojená.
I přesto, že jsem byla každou chvíli v práci, stíhala jsem trávit čas s přítelem, kamarádkami.


S přítelem jsme byli dvakrát bruslit. Musela jsem si pořídit lední brusle a po X letech stoupnout na led. Ze začátku jsem se bála, přítel mi musel dát ruku a jezdila jsem s ním. :D Po chvíli to šlo ale samo.
Poprvé jsme byli sami dva na rybníku za městem. Svítilo nám sluníčko a byl to krásný den. Po bruslení jsme se jeli ještě projet autem 60 km na výlet.
Podruhé jsme šli na rybník s jeho dvěma kamarády. Bylo to také fajn, ale rybník měl horší povrch, takže se mi bruslilo poměrně špatně. Navíc jsem se stihla nasrat a mrzla jsem.
A jak mi slzily oči, tak mi z oka vypadla čočka, kterou jsem si chtěla nandat zpět, ale spadla mi někam na rybník, do sněhu. :D :D

S kamarádkou VÉ jsem vyrazila o volném víkendu do města. Nikde jsem dlouho nebyla a nějaká párty už mi scházela.
Vyrazily jsme si sednout do jednoho baru. První dvě hodiny bylo Happy Hour, takže dva koktejly za cenu jednoho. Toho jsme ihned využily. Koktejly chutnaly skvěle, ale samozřejmě byly slabé. K tomu jsme si daly panáky - Ferrari a Chupito.
Po skončení Happy Hour jsme si objednávala Cuba Libre. Alkohol... to je moje. :D
S kamarádkou jsme seděly a povídaly si. Najednou nám ke stolu přinesla barmanka další dva panáky - že nám je objednali pánové od vedlejšího stolu. Skvělý, no. Tak jsme se na ně otočily a poděkovaly. Oni přišli, že si s námi připijí - starší chlápci z Řecka. Koupili nám panáky B52, zapálili je... a najednou od toho chytl stůl a mě začaly hořet prsty. :D Docela jsem se lekla. Naštěstí to pak pálilo jen chvíli. Chvíli jsme si s nima povídaly, aby se neřeklo... potom šli zase ke svému stolu.
Při objednávání dalšího drinku nám je barmanka přinesla, ale řekla, že už jsou zaplacený. Všímaví pánové. :D
Do toho přišli VÉ dva kamarádi. První - hezký, dělal srandičky. Druhý se ze začátku moc nebavil. Ten první si potom něco začal šeptat s VÉ a přitom koukal na mě. Nemám tohle chování ráda. Jenže mě tam něco kecal ten cizinec, tak jsem ho posílala na jinou diskotéku, že je to tam mnohem lepší. :D
Najednou si šel stoupnout ten VÉ kamarád ke mně. Začal si se mnou povídat, vyptávat se... a zeptal se mě, co bych řekla tomu, kdybychom si spolu začali... že by se o tom nikdo nedozvěděl, že bydlíme kousek od sebe a že se mi určitě líbí a já jemu taky. :D Smáli jsme se tam spolu a jen jsem slyšela toho jeho kamaráda, jak říká VÉ: "Tak ta je jasná..."
Jenže já mu vpálila, že jsem věrná a že bych to příteli neudělala. On pořád, že by o tom ale nevěděl. :D Jasný. Ti dnešní kluci...
VÉ mi potom říkala, že se jí právě vyptával, jestli někoho mám a že kdyby se něco náhodou stalo, jestli by si to nechala pro sebe. Aha.
Já měla jasno. Tak zamilovaná jako jsem teď, jsem snad nikdy nebyla. Příteli bych takhle ublížit nechtěla. I kdyby o tom nevěděl, věděla bych o tom já a to by stačilo.
Šlo se ke klukům na byt - na vodnici. Nalili nám Malibu a dali jsme si ovocná piva. Byla sranda, ale zároveň už jsem byla unavená a vyčerpaná. Nabídli nám, že tam můžeme spát. Já měla svojí hlavu a tvrdohlavě jsem si stála za tím, že já půjdu k sobě domů. Také jsem šla. VÉ tam spala.
Domů to byl kousek, ale já nevěděla úplně přesně, kde jsem... takže jsem si spletla směr a šla jsem na druhou stranu. Vylezla jsem úplně jinde. Ve výsledku jsem šla v 5 ráno domů, v zimě, bez rukavic, nikde nikdo... a trvalo mi to asi 45 minut. Byl to docela dálka. :D
Alespoň jsem ale šla spát s čistým svědomím.

Jednoho dne jsme vyrazily s kamarádkou na výlet. Rozhodly sme se jít výšlap na rozhlednu.
Byla jsem tam naposled asi před 3 měsíci s Trenérem, dalším trenérem a 2 kamarádkami.
Tentokrát jsem s IV jela vlakem. První, co jsme podcenily - oblečení. Jet ve slabých legínách a teniskách určených do fitka? Úžasný nápad.
Z vlaku se šly 3 km a potom je to nahoru k rozhledně 1 km. Cesta vede pod lanovkou. Všude sněhu tři pr**** a místy i dost namrznuto. Cesta nahoru byla sranda. Člověk se zahřál, protože nahoru tělo maká... fotily jsme a bylo to super. Nahoře jsme byly asi tři minuty, protože se tam v té zimě nedalo vydržet a vydaly jsme se na cestu zpět dolů.
Cesta dolů byla příšerná! Klouzalo to. I přesto, jak opatrně jsem šla, v teniskách to podjíždělo každou chvíli a několikrát jsem ležela na zemi. :D Myslela jsem, že to neslezu.
Nakonec jsme to sešly. Mnohem horší byla zima, jaká nám byla a to nás čekaly ještě další 3 km zpět do vesnice, odkud nám jel vlak. Bylo to šílený. Měla jsem i vlasy brutálně zmrzlý. :D
Naštěstí byla kousek od nádraží otevřená hospoda. Tam jsme si daly polévku, kafe a na závěr ještě čaj. Kdybychom čekaly na vlak ještě hodinu venku, asi bychom to vážně nedaly.
Domů jsem přijela odpoledne kolem půl třetí.
V šest jsem jela na noční. Žádnou noční jsem ještě nebyla tak unavená a neměla jsem takovou krizi jako na této.
Nespala jsem opět přes 25 hodin. Po noční jsem se vyspala 4 hodiny jako vždy a fungovala dál.

Co se týče práce, jsem pořád v důchoďáku. Po jedné denní jsem měla křeče v žaludku, po té druhé už jsem myslela, že budu zvracet. Před odchodem domů jsem si musela v šatně na chvíli sednout, aby to se mnou neseklo. Asi to mám všechno ze stravy, z nervů... ze všeho dohromady.
Jen si vždycky vzpomenu, že tam musím a je mi špatně. Některé směny jsou nakonec fajn, jiné vůbec. Záleží především na tom, s kým mám směnu.
Zkušební doba mi končí za 3 týdny... do té doby buď něco seženu, nebo jsem v prdeli. :D

Na cvičení ve fitku jsem nebyla dlouho. Až minulý čtvrtek, kdy jsem měla volno.
Šla jsem s PÉ cvičit k Trenérovi. Neviděla jsem ho asi dva měsíce. Na hodině si mě opět všímal, jako vždycky, jako dřív. Ve starých kolejích... nikoho si nevšímal tentokrát tolik jako mě. :D O to hůř, že na té hodině byla i jeho slečna. :D Jakmile jsem viděla, že na hodinu jde, říkala jsem si, že mě u "naší" písničky nezmíní, že mi nebude věnovat žádnou pozornost apod... to jsem se spletla. Dokonce mi i šel říct, že si všiml, že mám nové legíny.
Po hodině jeho slečna odešla a on na mě a PÉ začal, že se jede zase jako loni do té Itálie... že se to teď rezervuje. Stejná parta, stejný apartmán, žádní partneři. PÉ, že jede. Trenér na mě, že musím taky, že už nám zamluvil apartmán i u manažerky, že budeme zase společně... že se mnou počítá, že to jinak nebude ono.
Nevím, co mám dělat!
Přítel řekl, že buď pojedu do Itálie s partou z fitka... nebo s ním k moři do Chorvatska. Pokud se rozhodnu pro Itálii, on poletí s kamarádem do Thajska.
Nejhorší je, že vnitřně do té Itálie chci. Byla to zatím má nejlepší dovolená, skvělá parta... ale bojím se, aby se to nezvrtlo. Příteli se to nelíbí a já to vím. Bere to tak, že dám přednost jim před ním. Navíc se mu zdál živý sen, jak ho v Itálii podvádím... paráda.
Na druhou stranu si říkám, že dokud můžu, měla bych trávit čas s lidmi, se kterými je mi dobře a jsem s nimi ráda. Kdo ví, co bude za rok a jestli ještě bude nějaká možnost na takovou dovolenou jet...

V pátek jsem byla v práci s EL. Tam je většina lidí nemocná, zvrací a mají průjmy. Byla to vážně "veselá" směna. Od odpoledne mě bolela hlava a bylo mi špatně.
Večer s přítelem jsem chtěla zrušit, ale překonala jsem se. I přes únavu jsem přijela v osm večer domů a v devět už jsem měla sraz s ním a jedním párem, kamarády - TÉ a BÍ.
Vyrazili jsme sednout do jednoho baru. Za celý večer jsem si dala dvě skleničky bílého vína a jednu colu s rumem. Držela jsem se dost. :D Byl to pohodový a příjemný večer. Akorát BÍ a TÉ tak trochu počítají s tím, že s nimi jedeme v létě do toho Chorvatska. BÍ se mě ptala, proč bych nemohla na dvě dovolené... že s nimi to vyjde levně, jelikož ubytování máme zadarmo. Vysvětlila jsem jí, co mi řekl přítel (jsou to především jeho kamarádi :D). Ona jen: "Aha... takže já to proberu s ním.." Asi v půl druhé ráno jsme šli s přítelem spát ke mně. ♥

Sobotu a neděli jsem měla noční. Ta první utekla poměrně rychle. Byla jsem na Béčku a na Áčku byla EL. Pořád jsem k ní chodila na návštěvy a většinu noční jsme prokecaly.
Ráno mě vezla domů, po cestě jsme se zastavily v obchodě, takže jsem ve výsledku dojela domů déle než kdybych jela autobusem.
Další noc už byla náročnější, byla jsem víc unavená a padala na mě krize. I tak jsme se s EL párkrát navštívily a pořád jsme se tlemily jak puberťačky. :D

Dneska mám volno, takže si půjdu konečně zase pořádně zacvičit.

Takhle mi jde to šetření. Začínám být nemocná s těmi nákupy. :D
Kromě kosmetiky jsem si koupila ještě nové legíny na cvičení, džíny, podprsenku... a přijde mi cardigan a voňavka.
Nutně jsem to potřebovala, všechno..

Lucie ♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Melly Melly | Web | 31. ledna 2017 v 14:42 | Reagovat

Je fajn, že si s těmi dvěma týdny spokojená... Každopádně podle mě ta Itálie nezní moc jako dobrý nápad.. I když se mi nelíbí přítelovo ultimátum, tak myslím, že kdyby ta situace byla naopak, tak bys taky nechtěla, aby tam jel... :)

2 Lucienne Lucienne | Web | 31. ledna 2017 v 19:46 | Reagovat

Taky jsme byli s přítelem bruslit. Jenže pak se mi stalo něco jako tobě - totálně jsem zmrzla, až mě to fakt bolelo a byla jsem děsně nasraná :D

Já být tebou, jela bych určitě s přítelem do Chorvatska. Předejdeš tomu, že na tebe bude naštvanej a celkově předejdeš tomu, aby se něco stalo... A navíc, jedná se o vaší první dovču ne? :) Bude skvělá, lepší jak Itálie, uvidíš!

Doufám, že si najdeš nějakou lepšejší práci, aby ses pořádně vyspala a měla čas na pořádný jídlo! ♥

3 Lucie Lucie | Web | 31. ledna 2017 v 21:14 | Reagovat

[1]: Na jednu stranu ho chápu, i když ani neví, že nějaký Trenér existuje. Ale na druhou stranu on si taky chodí a jezdí kam chce a já mu nic nezakazuji. :) Nelíbí se mi, že mi dal na výběr buď jedno nebo druhé - udělal to určitě na truc. Myslím, že to, abych se pořád podřizovala, také není do budoucna dobré. Potom si zvykne, že bude vždycky po jeho. On s tím určitě počítá, že dám prostě přednost jemu. Ale zase když pojedu - bude mi to dlouho vyčítat.. a bude to brát tak, že jsou pro mě kamarádi důležitější než on.

[2]: Šlo by o naší první dovču, loni v létě jsme spolu byli chvíli, to jsme nikam nejeli. :) Ale mrzí mě, že mi dal takhle na výběr... tu Itálii bych měla stejně až v září, mohlo to být všechno v klidu. Ale je fakt, že pro Trenéra budu mít vždycky slabost... asi tak bude lepší, když zůstanu doma. Ale bude mě to šíleně štvát, až tam pojedou a já ne. Uvidíme, jak to dopadne...
A děkuji moc. ♥ Snad najdu, ale času už je málo.

4 znavená. znavená. | Web | 31. ledna 2017 v 23:20 | Reagovat

Taky jsem byla po snad deseti letech bruslit, vytáhl mě kamarád, a bylo to děsně super :D Taková nostalgická chvíle :D Koukám že máš plno "aktivit", to je super! Já jsem buď v práci nebo se doma kopu do řiťky :D Ani se mi nechce nikam vylízat, jsem furt zalezlá ve svém doupěti :D No a s tím šetřením.. jsme na tom naprosto stejně.. :D :D

5 x x | 1. února 2017 v 8:43 | Reagovat

A co kompromis? Jedna společná dovolená ve dvou?

6 Michaela Michaela | Web | 1. února 2017 v 11:37 | Reagovat

Ježiš. :D :D Nasraná a ještě bez čočky. :D Dvojnásobné nasrání. :D
Ale jako bruslení na ledě miluju!! Byla jsem na veřejném na zimáku, ale bylo tam strašně narváno.. Na rybník jsem zatím nešla, ale měla bych to napravit, dokud je zima.. Ale tam mě právě odrazuje ten nerovný povrch. :D
Paráááááda, takhle má párty vypadat. :D Sotva dopiješ, už máš na stole další pití, a zaplacené. :D .. Tak to je klasika. Bože.. Vidíš to? Je to prostě všude! Všichni chtějí podvádět. Všichni tvrdí, že se to ten druhý nemusí dozvědět.. A pak to ví celé město.. Ale ty jsi byla vzorná a poslušná, že jsi šla domů!! :D
Tyjo, to není dobrý :((( Takže hledáš novou práci?? .. Já taky hledám něco jiného, protože taky mám furt křeče v žaludku. Tentokrát naštěstí ne ze stravy, tu mám teď v pořádku, ale z nervů, ze stresu..
Jooo, tak s tou dovolenou je to těžké.. Sama nevím, jak bych se rozhodla..Možná bych ale jela s lidma z fitka.. S přítelem můžeš jet kdykoliv kamkoliv.. Ale dát dohromady partu lidí a jet k moři, to už třeba příští rok vyjít nemusí... :)
Oooo, super věcičky. Taky bych potřebovala novou kosmetiku, podprsenku a džíny.. Ale peníze nejsou.. :/ Vůbec. :D
Tak držím palce v práci, ať to tam zvládáš. :))

7 Rose Tascher Rose Tascher | Web | 1. února 2017 v 14:11 | Reagovat

Do té doby bud něco seženu, nebo jsem v prdeli :D

8 Lucie Lucie | Web | 1. února 2017 v 20:08 | Reagovat

[4]: Joo, to bruslení je super! :D A já mám jinak dost často stejný sklony.. taky bych nejradši byla zalezlá a nikam nechodila. :D

[5]: No.. já jsem mu i nabízela, aby jel do Itálie s námi (i když vím, že to není dobrý nápad), ale to nechce.

[6]: Ale na některých rybnících to tak nerovný není, určitě ještě vyraž, dokud to jde! :) ... Pravda :D Nestěžovala jsem si, že to platili, akorát druhý den mi bylo zle. :( :D ... Nevěra je všude :( A to jsem se pak ještě dozvěděla, že je ve vztahu i on. Nepochopíš. Ale jsem na sebe pyšná, že teď posílám všechny někam, když něco zkouší. :D ... Novou práci hledám, ale času už moc nemám. A ty máš nervy z tý práce v pojišťovně? :(.. A s tou dovolenou to právě vidím stejně jako ty - ta parta už se nemusí takhle sejít. Ale s přítelem (pokud nám to vydrží) budu jezdit na dovolené třeba ještě X let.
A děkuju moc, Míšo. :)

[7]: :D :D Ale... je to tak. :D

9 Jajinka Jajinka | Web | 2. února 2017 v 11:11 | Reagovat

S nákupama jsem na tom uplně stejně jako ty. Utratím tak 1500 měsíčně za kosmetiku a hadry :D
Jinak je vidět, že se máš mnohem líp než posledně, uplně to z toho článku čiší.
K dovolené - sama nevím co bych si vybrala, asi se rozmysli podle toho, jak to cítíš.

10 Lucie Lucie | Web | 2. února 2017 v 20:06 | Reagovat

[9]: Taky mi nedělá problém takovou částku měsíčně "rozházet" za věci na sebe a za kosmetiku. :( :D Pak si nadávám, ale v tu chvíli to prostě musím mít. :D Jsem ráda, že nejsem sama. :D
Máš pravdu, mám se líp, cítím se líp. :)
S tou dovolenou to ještě promyslím, kdybych to brala, jak to cítím, jela bych.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama