.. A stejně miluju svůj život!

10. prosince 2017 v 22:56 |  Ze života
Vzpomínáte, jak jsem se na konci minulého článku zmiňovala, že jdu na párty s prací? Takový neoficiální firemní večírek... A jak jsem psala, že doufám, že nic neprovedu, jinak si dám už pěstí? Tak jsem si sice pěstí nedala, ale zasloužila bych si to.
Nejen za ten víkend, za ten následující ještě víc!Sraz jsem dala se dvěma kamarádkama ve městě - s Dvojčaty. Zašly jsme do mého oblíbeného baru (oblíbený je od té doby, co tam pracuje krásný, sympatický barman :D). Pro začátek Cuba Libre a šampáňo. Věřte, že to není nikdy dobrý začátek! :D

Po hodině a půl v tomto baru nás vyzvedla další kamarádka z práce - Terezka. A jelo se na místo konání firemní akce. Byl zamluvený stůl v jednom baru - je to tam veliký, bowling, šipky atd. Navíc je to mimo centrum města, takže je to znát i na cenách drinků.
S holkama jsme přišly mezi prvními.. sedělo tam jen pár kluků. Od začátku byla sranda, bavila jsem se.. v partě těchto lidí se cítím naprosto přirozeně a skvěle.
Sešlo se nás nakonec okolo čtyřiceti! Chlastalo se ve velkém, chodilo se na cigára ven. Tam jsem měla možnost popovídat i s lidmi, kteří seděli daleko ode mě. Tolik, co tenhle večer/noc, jsem se dlouho nezasmála.

Jak plynul večer a stoupala hladina alkoholu v krvi, začali jsme se přemisťovat od stolu k baru.
Nejprve mě začali zvát dva nejhezčí kluci do trojky (Pája - den předtím mi začal psát.. jak spolu dáme rumy a šipky... a Honza - machýrek, kterého nemusím). :D Dobrá sranda. Já nalitá, jak s tím nemám problém, že by to rozhodně nebylo poprvé. :D (občas bych měla brzdit :D)
Další kluk (Lukáš) mě začal hladit po vlasech, zádech a objednal mi drink. Začal, jak mi to sluší. Pecka.
Postupně se objevovali další kluci, kteří mě chtěli pozvat na drink a objímali se se mnou.
Nejlepší, když mi ženatý chlápek řekl, že být sám, hned si mě vezme, že jsem nejpozitivnější člověk, jakého zná.

Venku jsme se fotili, kecali, bylo nás tam čím dál víc. Najednou, že pojedeme do města.
Nakonec se nás deset domluvilo, že voláme taxíka a jedeme. Největší překvapení, když stojíme venku a kluci se tam o mě dohadují. :D 5 kluků a každý, že chce Lucinku on. Já jsem jen stála a smála se.
Potom se ještě dohadovali, kdo se mnou pojede taxíkem.. jeli hned za sebou, takže nepochopíte. Ale ano, cítila jsem se skvěle!

Po příjezdu do města měli všichni hlad. Tak se šlo do rychlého občerstvení. To jsem se vedla s jedním ženatým klukem (mladý a sympaťák :D) za ruku. Debilové, no (o týden později mi psala jeho manželka, že asi dáme kávičku spolu, že jsem jim rozjebala manželství??!! Tak jsem jí to vysvětlila hodně rychle, že jsme spolu nic neměli..).

Po příchodu do prvního baru hned pro drinky. Narvaný bar, stáli jsme u baru, pili, kluci se se mnou bavili. A jeden, Rendy, mě objal zezadu a tancovali jsme. Pro mě nevinná zábava. Pro Terezku, která to viděla, zrada. Ona je do něj zamilovaná a i když on jí řekl, že budou jen kamarádi, ona si stále dělá naděje. Jedna z Dvojčat mi přišla říct, že Terezka brečí venku a že čeká na odvoz a jede domů. Já Rendymu vynadala, že i když to je kamarádský, nemůže se takhle chovat.
Holky odjely a já tam zůstala s klukama sama.

Přesun do dalšího baru a tam se to rozjelo až moc.
Se všema jsem tancovala, střídali se o mě.
Já pak na Páju, ať u mně spí. :D On, že nemůže. Měli s jedním klukem odvoz a ten druhý by neměl kde spát. Povídala jsem tam s nimi u stolu a oni, že jedou. Já jen: "Cože? To mě tu jako necháte samotnou? Uprostřed noci v baru? :D"
Oni, že ne, že už za mnou jdou další kluci, kteří s námi do toho města vůbec nejeli - BÉ (ten, co do mě byl hodně zamilovaný a bydlí vedle), Lukáš a další.
Akorát to vyšlo, že jedny jsem šla vyprovodit před bar a přišli ostatní.
Tancovalo se, já s Lukášem. V tom za mnou přišla jedna holčina, párkrát už jsem s ní v téhle partě taky pila. Spustila na mě, ať se podívám, jak se sakra chovám, že tím BÉ ubližuju... že kvůli mně brečel už kolikrát a že bych se měla alespoň před ním klidnit. Já opilá, takže se mě to dotklo. Začala jsem, že zrovna ona mi nemá co vyčítat a už jsme se hádaly. Nakonec jsme si to ale vyříkaly a šly na panáka.

Do toho tam na mě nějaký cizí kluk, že mě zná z facebooku, že jsem ta Lů a že mně konečně vidí naživo (další den mi psal, jestli půjdeme na kafe). A aby toho nebylo málo, stihla jsem se nějakým záhadným způsobem seznámit ještě se dvěma kluky, se kterými jsme si vyměnili fb.

V pět ráno, že půjdu domů a Lukáš šel se mnou.
Těsně před vchodem nás dohnal BÉ, co to má znamenat a co jako děláme. Tak mu Lukáš vysvětlil, že mě šel jen doprovodit, abych nešla domů sama. Další 4 hodiny jsme všichni tři seděli u mě před vchodem a povídali si.
To jsem se třeba dozvěděla, že Pája se BÉ ptal, jestli by mu nevadilo, kdyby si se mnou začal, když jemu jsem stejně řekla, že chci být jen kamarádka...
Najednou půl 9 ráno, světlo, já promrzlá a chtěla jsem jediný - jít domů spát.
Rozloučili jsme se, já doma ještě nalitá padla do postele a spala. Po 4 hodinách jsem se vzbudila...

Lukáš:
Vypadlo z něj, že jsem se mu líbila od první chvíle, co jsem nastoupila. Jenže, že se mezi klukama povídalo, že jsem zadaná. :D Pak, že přišel BÉ s tím, že nejsem... a nakonec, že nechci vztah. Že je ze mně hotovej, že ho zničím. :D Začal na mě, jestli by u mě měl kluk jako on šanci... že se zeptá na rovinu, ať ví, na čem je. Jestli bych nechtěla někdy na výlet nebo něco podniknout.
Já mu naspala, že celá to noc pro mě bylo spíš pobavení.
Nicméně mi od té doby začal psát.

Pája:
Psal, že dobrá párty a že ho sere, že musel odjet.
S ním si od té doby píšeme denně. Jakmile jsme online, ozve se a píšeme si, dokud nejdeme spát.
Hned ten druhý den mi i poslal naší společnou fotku z té noci a k tomu: "Koukni, jak sme krásný". Chtěl jí zveřejnit na insta, ale já tam vypadám jak debil, tak jsem mu to zakázala.
Naše hodinové konverzace nemají chybu... jsem z toho vyřízená. Nicméně jednoho dne se mě zeptal, kolik mi je. Já vím celou dobu, že to je kámen úrazu. :D Při nejmenším kvůli tomu budeme vždycky kamarádi a já si zakázala začít cítit cokoliv víc. Jsem totiž o 6 let starší, jemu je 20 let. :D Samozřejmě mi tipoval mnohem míň. Na to jsem zvyklá.
Jinak jsme se shodli, že si oba spolu píšeme rádi, baví nás to a rozumíme si.
Ten večer šel s klukama do hospody. Psal mi nádherný věci. Jak se připil, psal, že je hrozná škoda, že jsem o tolik starší. :( Že jsem úžasná...
Domluvili jsme se, že zajdeme další den v práci na cígo. Byl tam s klukama, tak jsme šli všichni a byla sranda. Mám je fakt ráda.

S ostatními bereme celou tu párty s humorem a jsem ráda, že se bavíme jako vždycky a nikdo nic neřeší.

To ovšem nikdo netušil, co přijde víkend následující...

___________________________________________________________________________________________


Následující víkend mě pozvali kluci, ať jdu s nima na bowling.
Hodně jsem se rozmýšlela, ale v hloubi duše jsem tušila, že tam kvůli Pájovi půjdu.
Ten večer mi zvlášť psal Lukáš, BÉ a Pája... kde jsem a ať dorazím.
Já popíjela v tu dobu už na bytě s Nejlepším kamarádem - Romčou... a tak jel se mnou. Tam sedm kluků z práce a ta slečna, jak jsem se pohádaly o týden dříve. Omlouvala se mi za to, že byla opilá. A hned jsme si spolu šly dát Chupito. :D

Hned po příchodu na mě jeden z kluků - Tomáš, že jsem se nějak vyfikla a že mi to sluší. :D Celý večer jsme se bavili všichni dobře.. akorát s Pájou jsme na sebe nenápadně vždycky hodili pohled a jinak jsme dělali, že se neznáme snad. :D
Navíc on jel po půlnoci domů, protože měl domluvený odvoz. Moc dlouho jsme tam společně tedy nebyli a nějak nebyla příležitost si cokoliv říct.
Já pila s ostatními dál.
Odcházeli jsme ve 4 ráno a jeli do města.

Ve městě se k nám přidal ještě jeden Lukášův kamarád - Leo.
Všichni společně jsme šli do jednoho "nonstopu". Párkrát už jsem tam byla.
Byla jsem docela (čti zase na sračky) opilá. Všichni to na mě zkoušeli. Já všechny odstrkovala, že jsou kamarádi.
V tu chvíli se to zvrtlo, šel si se mnou promluvit BÉ na cígo... řekl mi, ať si dávám na všechny kluky v práci bacha, že mají společnou konverzaci a že mě chtějí všichni z práce o*et... že si tam posílali i nějaké moje fotky z instagramu a tak.
Šla jsem se na to zeptat ostatních... a oni, že je to pravda, no.
Samozřejmě posilněná alkoholem jsem se nasrala víc než normálně.

Bylo asi 8 ráno a napsal mi Pája, jak dopadla párty. Já nasraná odepsala, ať to nechá být, že už vím, jak to všechno je...
Moc mě nechápal, tak jsem mu napsala, že vím o společné konverzaci.
Napsal mi jen, co má být.. že tam nic špatného nikdy nepsal.
Jenže já silně pod vlivem byla prostě uražená.
Napsal jen:
Ok
Fajn
Až se uklidníš, ozvi se...

Do toho mu začali psát kluci, že ani nevěděli, že si spolu píšeme... a že jestli mi řekl, že jsem stará, je to debil. :D Samozřejmě, že kluci byli naštvaní na něj. A já taky. V tu dobu jsem si s ním nepsala a kluci mu posílali fotky asi v 9 ráno, jak jsme ještě nepřestali pařit a jsme na vánočních trzích a pijeme punč.
Dále se pokračovalo do nonstopu, kde jsme seděli do 1 do odpoledne. Bar narvaný mladými lidmi, které jsem viděla celou noc v předešlém baru.
Ovšem ani odpoledne nebyl konec. S Lukášem a Leem jsme se jeli do obchoďáku najíst, koupit rum a ke mně. Tam jsme do večera pili, povídali, zpívali... sranda nejvíc, no. Nespat ani minutu a pít dva dny v kuse...
Večer jsme si pustili film, objednali pizzu a kluci u mě přespali. Jako kamarádi, naštěstí. :D
V neděli dopoledne se probereme.. a Leo koukne na fotky, co mám vystavený v pokoji a řekne: "No kurva.." :D "Někoho znáš, co?" "Jo.." "Verunku? Tak to je jedna z nejlepších kamarádek" :D :D :D
Svět je malej.

Celou dobu jsem si ale psala i s Pájou. Všechno jsme si vyříkali.. a on na mě začal, že ale slyšel, že si chci jen užívat a nechci vztah (což jsem klukům v práci tvrdila, když byl BÉ do mě zamilovaný a já s ním nechtěla být). Tak já, že chci vztah, až potkám někoho, s kým bych být chtěla. On, jestli bych nechtěla být s ním...
Od té doby se to všechno začalo otáčet úplně jiným směrem.

Co, že jsem si to zakázala? Sama vím, že je to největší pí*****. Připustit si k tělu tak mladého kluka.. ale nějak mě to baví a nemůžu si pomoct. V práci jen koukám, kdy přijde... domů se těším, až mi napíše.

Jsme v kontaktu pořád a já vím, že si tímhle ublížím. Chová se ke mně nádherně.. i když vím z vyprávění od kluků, že to není ohledně holek žádný svatoušek. Také si pamatuji, jak jsem před rokem nastoupila do práce a kluci se mezi sebou bavili o holkách... a zrovna on měl taky kecy typu: "Joo, asi k ní dneska zajedu, m**** bych."
Já na jednu stranu cítím, že to se mnou bere jinak, na druhou vím, že i kdyby to fungovalo dokonale, věk nás hodně brzy rozdělí.

Do toho začal Lukáš, že v životě necítil k nikomu, co ke mně. Že ty dva dny vedle mě mu otevřely oči a ví, jaký to je, když někomu na někom záleží... že je v tom až po uši, že jsem úplně jiná.. a že mi to sice s Pájou přeje, protože chce, abych byla šťasná... ale že kdybych někdy náhodou chtěla už opravdu vážný vztah, on by udělal, co by mi na očích viděl, protože ví, že už nikoho, jako jsem já, nepotká...
Napsala jsem mu, že je to paradox celý, když se on ještě před pár týdny, měsíci, smál BÉ, že je ze mně tak hotovej. Musela jsem si rýpnout. On napsal, že ho momentálně úplně chápe už.

______________________________________________________________________________________________

Minulý pátek jsem měla odpolední... a opět jsem přišla domů a psali jsme si s Pájou.. a on, že s BÉ a Tomášem asi pojedou na kafe na benzínu, jestli nechci jet taky. V 10 večer jsme se sebrali a jeli. Dali jsme kafe... se třemi kluky, no.. nasmála jsem se dost.
Potom Tomáš, že bychom mohli na náměstí na punč. My dva si dali alko... sice nehorázná zima, ale dva punče jsem zvládla a jelo se domů. Byl to skvělý večer.
Pája se před kluky chová jako klasický 20ti letý kluk... hlavně ty pubertální kecy občas... především o holkách. V tu chvíli jsem si říkala... ne ne, tohle si musím zakázat, i když mě to k němu táhne a ke mně se chová krásně. Ale že by mezi námi mohlo něco být, najevo před nikým nedáváme.
Přijela jsem domů a hned zpráva, že je rád, že jsem s nima byla, že to byl fajn večer... že by mě nejradši chytil za ruku a nepustil... akorát, že neví, jestli může před ostatníma klukama, co mě chtěli, aby to nebylo blbý...

O pár dní později jim o nás ale napsal ♥ ♥
V práci si vždycky uděláme čas, abychom spolu šli na cigárko, popovídat, při loučení mě obejme a dá mi pusu.
V týdnu jsme šli do kina, kam mě pozval. Byl to skvělý večer. Poprvé mě chytl za ruku a při loučení jsme se políbili.
A dali jsme se oficiálně dohromady. ♥ ♥ ♥

Předevčírem pil s kámošem u nich na vesnici v hospodě.
Psali jsme si a chtěli být spolu. Do toho nám psali další kámoši z práce, že by pili dál, ale nikomu se už nechce.
Najednou se domlouváme, že Pája si sežene odvoz a všichni dáme sraz na náměstí.
O půlnoci jsme se sešli.
Teprve punče na náměstí, potom se šlo do různých barů. Byla to skvělá noc!
Později mě i chytl za ruku a i před kluky už jsme to neřešili.
Ráno po probuzení mě hladil a říká mi: "Lucinko, mám tě rád" Potom, když odcházel, poděkoval mi.
Je to jako sen...

Jsem v prdeli... zamilovaná víc než kdy jindy.
Jsem mometálně hrozně šťastná a zároveň tuším, že to bude chvilková záležitost, protože za chvíli budeme mít každý jiné priority v životě.
Já ale nechci, aby to někdy skončilo, neumím si to představit.

Snad poprvé v životě to jde s někým pomalu, vídáme se... a nespali jsme spolu. Pro mě úplně jiný začátek než u ostatních.. ale je to nepopsatelně krásný všechno...
Kámoška: "Tys s někým jsi a ještě jsi s ním nespala? Cože??!! :D :D"
"U mě nezvyk co?"
"Ty vole.. čumím.. :D Ale když vám to ve všem klape, vždycky je tam nějaký háček.. co když tohle bude na hovno? :D"
S
uper, mě povzbudila. :D :D :D
__________________________________________________________________________________________-

Předminulý víkend jsem byla s Verčou na koncertě Tomáše Kluse.
Chtěla jsem na jeho konert už mnoho let a teď se mi to konečně splnilo!
Hned co přicházel, šel kolem mě... takže od začátku koncertu jsem byla v sedmém nebi.
Potom na nás s kamarádkou, co tak kroutíme hlavama, co se nám jako nelíbí. :D A že za námi jde... a přišel k nám a zpíval. Boží!! ♥
Mám z celého koncertu a hlavně z něj jako z člověka úžasný pocit. Užila jsem si to neskutečně.
Mám ho ještě radši než dřív. A to já ho už několik let zbožňuji.
Ještě druhý den jsem z trička cítila jeho voňavku! :D

__________________________________________________________________________________________-

K mé práci, kde teď jsem nejméně 10 hodin denně, jsem začala chodit na náslechy do té školky, kam od ledna natupuji.
Je to náročný, být celé dny v práci.
Toho, jak to ve školce zvládnu, se bojím víc než předtím. Na předškoláky budu muset být přísná, jinak to s nimi prý nejde.. což jsem sama viděla. V té třídě je zrovna "pár" zlobivých dětí. A já přísná být neumím.
Hned druhý den, co jsem tam byla na náslechu, mi asi 5 dětí namalovalo obrázek.. vždycky přišlo jedno dítě a "Paní učitelko, to jsem vám namaloval/a"... bylo to od nich krásný.
Pak se mě jedna holčička ptá: "Paní učitelko, vy nás dneska budete hlídat na spaní?" "Ne, já ne" "To je škoda, já vás mám ráda" :D Aha.

Jinak jsem nemocná. Šíleně mě bolí v krku, jsem nateklá, smrkám krev... a snažím se to i tak všechno ustát.
Nejradši bych ale šla marodit a na poštu se vykašlala. Jenže momentálně by mi ta práce chyběla. :( :D

__________________________________________________________________________________________-

Do toho všeho za chvíli Vánoce a já nemám jeden jediný dárek.
Říkala jsem si, jak rodině pak něco nakoupím o nějakém volném víkendu.
Do toho ale začala Terezka z práce, že pro mě má už dárek, nejlepší kamarádky, že už pro mě taky něco mají... Pája, co bych chtěla koupit... začalo se to moc hromadit. Na jednu stranu mě těší, že mě má tolik lidí rádo a mysleli na mě. Na druhou stranu já nesnáším vymýšlení a nakupování dárků. Bojím se, že nevymyslím nic, z čeho by měli radost. O penězích ani nemluvím. :D

Jak jste na tom vy s nakupováním dárků?
Máte už nakoupeno?
Mějte se krásně!

Přes všechny pochyby život je krásný,
jsi napojen... a svět je Tvá továrna na sny...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jajinka Jajinka | Web | 4. ledna 2018 v 10:56 | Reagovat

Vždycky mě baví číst tvoje články :) Netušila jsem tedy, že ti je tolik, myslela jsem, že jsi mladší :D :) Ale s tim klukem nemusí být věk problém, když se dva zamilují ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama