Rok 2017

9. ledna 2018 v 9:45 |  Ze života
Loňské shrnutí zde...
... tak budu pokračovat v tradici a shrnu si i ten předchozí rok.

Nejprve ale shrnu to, co se událo během prosince.
Na Vánoce jsem byla u rodiny. ♥ Nejprve u taťky a brášky, pak u mamky a ségry. Bylo skvělé s nimi strávit zase nějaký čas.
Nicméně už 25.12. jsme bez sebe s přítelem nemohli být. :D Vzal auto a jel pro mě večer 80km. Přesto, že dva dny zvracel, nebylo mu od žaludku nejlépe... a byla šílená mlha.. ale CHTĚL PRO MĚ JET. ♥

"...tak jsem začala snít, dýchat a pro tebe žít,
tohle je láska.. a to nic nezlomí..."


Dorazili jsme ke mně na byt a tady pila Verunka s Romanem. Hned na nás začali, že už nám nalévají a ať jdeme pít s nima. Nenechali jsme se dlouho přemlouvat. Nakonec to byla dlouhá noc! :D Příteli potom bylo špatně, protože pár dní nejedl a vodka mu nedělá dobře, přesto se k ní nechal přemluvit.
Ale další dny už jsme si z toho dělali srandu, aneb "posunuli jsme náš vztah do dalšího levelu :D :D"

Jsme spolu měsíc a všechno je dokonalý. Trávíme spolu hodně času, chová se ke mně krásně, pořád mi říká, jak mě miluje a každou chvíli mě za něco chválí. Mně tohle dřív vadilo - neuměla jsem reagovat a ani nikomu říct, že ho také miluju. S ním to jde všechno samo.
Dělá takové ty romantické věci, které zbožňuji. Ať už je to jen pusa na čelo, usínání v objetí, držení kolem pasu, za ruce... když něco dělám a on přijde a obejme mě zezadu.. když mě obejme a řekne, že jsem jeho princezna... ♥

Hodně lidí už mi říká, že nám to může vydržet i přes ten věk. I ti, kteří mi říkali, než jsme se dali oficiálně dohromady, ať na to hned zapomenu, že je na mě moc mladej...
Někteří mi říkají: "Tak si to teď jen prostě užívej, když to klape.."
V mým věku už ale nejde, aby člověk nemyslel i na budoucnost.
Za chvíli mi bude 27... nechci s někým "ztrácet čas", i když zažívám něco překrásnýho.
Přála jsem si do 30let mít rodinu... mít po svatbě. Pokud nám to vydrží, tak na to můžu rovnou zapomenout.

Také se snažím být realista. Myslím si, že teď mě může vidět jako tu nejlepší holku a být se mnou šťastný. Ale co třeba za další 4 roky? Jemu bude skoro 25, mně skoro 31... vážně bude chtít být se mnou a ne s nějakou dvacítkou?!
Vážně bude schopný kluk jako on strávit od svých 20let život s jednou holkou?!

Když se sejdeme s jeho nejlepšími kamarády, vidím, jaký opravdu je. Co zažili a co vypráví, neskutečný... Minule mi už psal, že děkuje, že jsem je vydržela poslouchat tak dlouho a jestli s ním chci ještě být po tom všem, co jsem slyšela...
Na nějaké holky by to bylo moc. Co říkali, tak se jim často stávalo, že s nimi holky šly ven a už se nikdy neozvaly. :D
Má štěstí, že já mezi kluky a mezi velkýma hovadama strávila hooodně času.
I tak - čím častěji se s nimi scházím - tím víc se dozvídám... a občas je to i na mě přes čáru. A to jsem hodně tolerantní a zažila jsem všelijaké chování od kluků. Takhle - nevadilo by mi to, kdyby se nejednalo o mého přítele. Ke mně se chovají hezky, o to nejde. Jde o to, jak se baví o ostatních holkách, jak přede mnou mluví o bejvalkách, o holkách, které se mu líbí...
Někdy už tam s nimi jen stojím a říkám si: "Tohle jsem vědět vážně nechtěla..."
Nepotřebuju vědět, na jaké porno kouká, kdy na něj koukal, co měl s holkama, co měl s KLUKAMA, kde se svlíkal, kdy ho načapali rodiče při sexu s nějakými holkami... atd. atd...

"Hele ale srovnej si bejvalku a Lucinku... ona taky má, co V. neměla"
"Třeba??"
"Lucinka je chápavá... a není to pí*a.. mám pokračovat?" :D :D
Potěší, když to řekne jeho nejlepší kamarád.

Ta bejvalka mu píše denně. A posílá mu polonahý fotky. Na Vánoce mu nechala dárek na lavičce před barákem. On jí napsal, že to tam zůstane asi dlouho. :D Ona volala jeho mamce a brečela jí do telefonu!!
Dala mu jeden z těch lepších rumů... a on: "Asi jí napíšu, že se trefila mé nové přítelkyni do vkusu a že jí děkujeme, že nám moc chutná :D :D"
Tehdy se s ním rozešla ona, protože si našla někoho jiného, navíc ho podváděla... nechápu jí.

Co se týče vánočních dárků, tak jsem dostala od přítele většího plyšového méďu. Prý, abych měla koho obejmout, když u mě nespí on. ♥
Já mu dala Zippo zapalovač, hrneček Marvel (všechny filmy od Marvelu milujeme) a také lepší rum (Legendario).

Od nejlepších kamarádek jsem dostala kosmetiku od Yves Rocher a od Manufaktury. A svíčky. Je vidět, že mě znají. Ví, jakou kosmetiku mám ráda a že zbožňuji svíčky, kterých není nikdy dost. :)
Kamarádka z práce mi dala sadu z Avonu - voňavku a deodorant. Voní krásně, takže také dárek, který využiji.
Doma jsem dostala nějaké peníze a také kosmetiku.

Co se týče zakončení roku 2017.
Silvestr jsem oslavila s pro mě nejlepším člověkem.. a to je nejdůležitější.
Sešli jsme se u nás doma.. u mě a Romana. Přišla má nejlepší kamarádka Verunka, přítel a naši dobří kamarádi z práce - Tomáš a Bé.
S Veru jsme připravily občerstvení, na šestou všichni dorazili... a začalo se pít.
Alkoholu tu bylo neskutečně. Několik flašek rumů, piva, vodka, vína, Malibu.
Celý večer byla sranda. Už i přede mnou se projevily bisexuální choutky mého přítele. :D :D :D Jedli tam s mým bývalým napůl chlebíček, papriku a masíroval ho. :D "Nejsem buzna, když mi to děláš, buzna jsem, když to dělám já tobě.."
Vážně?!
Tak jsme se začaly s Verunkou líbat, což je zase naše specialitka, když pijeme. :D
Do doby, než jsme měli jít do města, bylo všechno skvělý. Tak do půl 12. Pak už byl Roman na sračky a začal povídat věci, který si měl nechat pro sebe (hodně také mému příteli o mně - zabila bych ho za to, když začal o dětech a o tom, jak jsem na tom s penězma...).

R: "A co ta tvoje bejvalka blonďatá?"
P: "Jak víš, že byla blondýna?? Lucinko??!"
R: "Já jen, že bych chtěl zkusit blondýnu"
P: "Joo, ony jsou dobrý, ty to umí v posteli"
Zabít je. Oba dva. Pak nemám být žárlivá.

Navíc Roman o Verunce klukům povídal, jaká je to č*za a zlatokopka (je/byl do ní zamilovaný a chodili spolu často na večeře, do kina, na punče, nakupovat...platili napůl). Ona to slyšela a samozřejmě bylo zle. Nedivím se jí, protože zrovna u ní je tohle nesmysl. Jakmile za ní chce někdo zaplatit, hádá se s kluky... když jsem neměla peníze, sama mi nabídla, že mi půjčí...
Šla si se mnou popovídat a vypadlo z ní, že to chtěla s Romanem zkusit, protože si poslední dobou hodně rozumněli, ale že tímhle jí zklamal a skončil u ní.

Šlo se do města a já s přítelem jsme šli trochu za ostatními.
Když jsme dorazili na náměstí, všude samozřejmě plno lidí a naší partu už jsme nepotkali, nikoho z nich. Potkali jsme jiné lidi z práce. Stáli jsme uprostřed náměstí, pod ohňostrojem, drželi se v objetí... ostatní nám dali šampáňo... a v půlnoci mě Pája políbil a řekl, že mě miluje, že je šťastný, že může slavit Nový rok se mnou. ♥ Bylo to všechno nádherný!

Ohňostroj skončil a my jen: "Tak nic, jdeme do baru" :D :D
Tam narváno. To jsem ještě nezažila.
Vtipný, když u vchodu po mně chtěli občanku.. teda - na to jsem zvyklá, ALE - po příteli jí nechtěli! :D A to vypadá ještě mladší, než je. :D
My dali kýble Ferrari, takže dobrý, no. Všichni jsme se tam sešli, jen Verunka se nám ztratila a já měla mobil doma.
Ale bavili jsme se, pili.
Později jsem potřebovala na záchod. Procpat se přes parket bylo umění, pak na záchod fronta... všechno to trvalo šíleně dlouho. Když se mi podařilo se prorvat nazpátek, přítel tam nebyl. Jak jsem byla zlitá, tak samozřejmě katastrofické scénáře v hlavě... protože o něm vím, že také není svatej. Stála jsem na baru, pila kýbl a brečela.
Přišli kamarádi z práce a co se děje, co jsme si Pájou udělali, že brečím... já, že nevím, kde je.
Začali mě uklidňovat a on se asi po 10 minutách objevil. Prý za ním hned šli, co mi udělal. :D
Byla jsem za krávu. Byl na cigáru venku, kde potkal kámoše.
Říkal mi, že je to hezký, že jsem kvůli němu brečela, že je alespoň vidět, že mi na něm záleží. Mně to hezký nepřišlo. Udělat to kdokoliv jiný z bejvalých, jdu pařit a seru na to.
Nicméně jsme pařili dál, dokud jsem nezjistila, že nemám bundu. Bundu, kterou jsem si koupila tak před 2 měsíci za 1500,- Kč.
Začali jsme ji s Pájou hledat, ale zbytečně. Tak jsme šli domů, ve 4 ráno. Takhle brzy nechodím ani z normálních akcí.

Další den jsme spolu celý prováleli v posteli.
On zjistil, že ztratil klíče od auta. Skvělá noc, když se daří, tak se daří.
Verunka mi psala, že když o půlnoci viděla, jak se všichni objímají a líbají, začaly ji téct slzy a šla na autobus a jela domů.
Doma do rána brečela.
Kvůli ní mě hrozně mrzí, jak to dopadlo celý.
Ona si tohle totiž opravdu nezasloužila. Kvůli tomu, aby oslavila Silvestr se mnou, ani nejela k sestřenici, kde ho slavily každoročně.

Tento víkend strávil přítel také celý u mě.
V pátek k večeru přijel, načali jsme na chuť to Legendario ode mě. Jeden z mála rumů, který mi chutná i samotný.
K tomu přítel přivezl pro jistotu colu, brambůrky.
Další den jsem se (překvapivě) váleli v posteli, odpoledne jsme se dokopali do nákupního centra, co mám 3 minuty od bytu. :D Abychom si došli do Mekáče pro oběd.
V Mekáči na přítele pořád koukalo nějaké miminko. :D On na mě: "Koukni na to dítě, jak je hnusný.. ať na mě nekouká, znervózňuje mě to" :D Říkám: "Tvl, normální dítě, no :D :D"
On: "Toho se bojím, že se mi jednou narodí hnusný dítě.. :D"
Já: "Prosímtě..."
On: "Ale když bude s tebou, tak je jistota, že bude hezký.."
♥♥♥
Potom u mě byl do večera, než jel za kamarády na Fifu. :D Zeptal se mně ale, jestli chci, aby po hraní zase přijel.
Byl pryč nějaké 4 hodiny, to se ke mně alespoň stavila Verunka na pokec a cigárko. ♥
Večer přijel, dopili jsme Legendario a dali si pivka. Opět všechno parádní, spát jsme šli až ráno.
Včera jsme si k obědu nechali dovést pizzu a koukli na Strážce galaxie dvojku. Odjížděl až večer, ale i tak mi ten víkend přišel hrozně krátký. Když jsme spolu, utíká to až moc rychle.
Také mi potom psal hned zprávu, že mi děkuje za skvělý víkend, že jsem nejlepší a že se nikdy s nikým necítil tak skvěle jako se mnou. ♥ Že se mnou by si život dovedl představit... ♥

Když pominu jeho puberťácký kecy o holkách (na což má asi právo v jeho věku :D) a to, že mluví jako dlaždič (já taky nejsem slušná a používám výrazy, které by spousta lidí nepoužila, ale u něj je to "ty vole, pí*o" za každou větou :D)... všechno, opravdu všechno, nám dokonale klape. V životě jsem se asi tak šťastně a zamilovaně necítila.

STRUČNÉ SHRNUTÍ ROKU 2017:

ŠKOLA
 • poprvé jsme se odhodlala jít ke státnicím
 • neobhájila jsem BP a nedala výtvarku
 • z hlavních předmětů za 2
 • tak zase v červnu.
PRÁCE
 • na začátku roku jsem skončila v domově pro seniory
 • začala jsem pracovat na poště, kde jsem potkala nejlepší lidi
"VZTAHY"
 • Mnoho společných akcí s Trenérem, na jedné jsme si spolu opět začali. Nyní už ale můžu říct, že po těch 2letech citů k němu, je všechno konečně pryč. Neviděla jsem ho přes dva měsíce a nechybí mi ani trochu.
 • Rozešla jsem se po roce s přítelem V. - v červnu.
 • Začala jsem si s O. - Makléřem. Byli jsme spolu před 6 lety... a teď nás "osud" na chvíli dal zase dohromady. Nicméně on poznal, že z mé strany to na vážný vztah nebude.
 • 5 kluků z práce se mnou chtělo být. :D A další se mnou chtěli spát, ehm. :D
 • Začala jsem si s EM. z práce. Nejkrásnější kluk tam, strávili jsme spolu víkend. Tím to skončilo. :D
 • BÉ jednou skončil u mě doma a zamiloval se... já mu vysvětlila, že je pouze kamarád
 • PÉ z vedlejší haly mě vzal do kina, občas mě vozil do práce a chtěl také víc. Já ne.
 • Vyspala jsem se s nejlepším kamarádem Trenéra.
 • Našla jsem si nového přítele, Páju. Také kluk z práce. Díky němu jsem momentálně opravdu šťastná.
OSTATNÍ
 • s Verunkou jsme byly v létě na Hradech, kam se letos chystáme znovu, letos se chystáme ještě na víc fesťáků
 • v práci jsem poznala velké množství skvělých kamarádů a kamarádek
 • byla jsem konečně na koncertě Tomáše Kluse, opět s Verunkou
 • také jsme byli na Pokáčovi
 • za loňský rok jsme byli také v divadle, v kině, chodila jsem s lidmi na výlety, podívala jsem se konečně na Stezku korunami stromů.. celkově mi přijde, že jsem pořád něco podnikala
 • koupila jsem si nový notebook, kolo...
 • byla jsem na víkendovém pobytu s partou z fitka
 • máme s Veru lístky na koncert Enriqueho, který bude v květnu v Praze!!! ♥

Žádná "předsevzetí" a cíle si letos dávat nebudu. Z těch loňských 30 jsem jich splnila tak deset.
Zbytek zůstává do tohoto roku. :D

Do toho letošního roku všem přeji, aby byl lepší, jak ten předchozí a hlavně zdraví a lásku! ♥

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 kristensplace kristensplace | Web | 13. ledna 2018 v 22:16 | Reagovat

Panebože. Upřímně, závidím ti a chce se mi brečet. Na jednu stranu si říkám, že chci být sama, na druhou stranu chci být zamilovaná (no nebo spíše chci aby se do mě zamilovala jedna jediná osoba), no tak já nevím, mám v tom zmatek :D.. Ty zprávy jsem všechny ani pro jistotu nečetla, abych nebrečela, když úspěšně odháním depky.. i když po tvém článku vážně nevím, nad čím bude můj mozek přemýšlet, než půjdu spát (ale jo vím, zase to budou scénáře, které se nikdy v životě nestanou ). :D
Ale každopádně vám to přeju! :) Když dva lidi chtějí být spolu, tak jde všechno. Ať je věkový rozdíl jakýkoliv :)

2 Rose Tascher Rose Tascher | Web | 14. ledna 2018 v 17:25 | Reagovat

Tyjo a nevadí to tvému příteli, že sem dáváš screeny toho , co si píšete? :-D
A jak to dopadlo s tím, že jsi měla jít učit do školky?

3 Jajinka Jajinka | Web | 15. ledna 2018 v 9:23 | Reagovat

No na mě je to upřímně moc velká slaďárna, co si píšete :D Ale chápu to, on je ještě fakt mlaďouš a ty jsi zamilovaná :)

4 Lucie Lucie | Web | 16. ledna 2018 v 1:09 | Reagovat

[1]: Děkuji moc za krásný komentář! A mrzí mě, že ti momentálně můj článek způsobil ještě větší depky. :( Ale věřím, že jednou zase budeš taky takhle zamilovaná a bude to vzájemný! :) Děkuju moc. :)

[2]: Sice to bylo anonymní, ale radši jsem to teda smazala. :D Pro lepší pocit. :D
A s tou školkou to nakonec nevyšlo, ale to je všechno na dlouho. :(

[3]: Já na tyhle řeči taky nikdy moc nebyla.. ale když mi to pak píše a říká... je mi to najednou všechno úplně jedno a jsem z toho v sedmým nebi. :D Je to fakt krásný, no. :D Na to, že jsem nikomu z partnerů nikdy neuměla říct pořádně nic hezkýho, nebo pochválit, on mě i za tak krátkou dobu, co spolu jsme, hrozně změnil v tomhle.. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama